Pages

4 Şubat 2013 Pazartesi

Çomü, "Web Ranking"E Göre Dünyanın En İyi 1000 Üniversite Arasında


(ÇOMÜ), "Web Ranking"e göre dünyanın en iyi 1000 üniversite arasında olduğu bildirildi...Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nin
(ÇOMÜ), "Web Ranking"e göre dünyanın en iyi 1000 üniversite arasında olduğu bildirildi.
ÇOMÜ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, üniversitelerin internet performansları üzerinden değerlendirildiği "4ICA Web Ranking"e göre dünya üniversiteler sıralamasında ÇOMÜ, dünyanın en iyi 959. üniversitesi olarak belirledi.
Sıralamada ÇOMÜ'yü 10 Türk üniversitesi geçmeyi başarırken Anadolu Üniversitesi dünya 151'incisi, ODTÜ dünya 289'uncusu, Boğaziçi ise dünya 385'incisi oldu. İlk 1000'de yer alan diğer Türk üniversiteleri İTÜ, İstanbul Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Hacattepe Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, ÇOMÜ ve Ege Üniversitesi oldu.
ÇOMÜ bir önceki yıl "Web Ranking" sıralamasında 1762'nci sıradaydı.
Muhabir: Mehmet Bayer
Yayıncı: Harun Kaymaz - Çanakkale

1 yorum:

  1. Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com Her Geçen Gün Gelişen Hizmet Sektörünün Her Anlamda Bizlere Hizmet Sağlıyor. Olmasından Dolayı , Artık İstediğimiz Gibi Farklı Sektörlerde, Farklı Hizmetler Veren Siteler İle İstediğimiz Gibi Evinizi Şekilde Taşıyabiliyoruz. Bunun İçin de İstediğiniz Gibi Kaliteli Bir Firma Bulmak Ve Bu Firma İle Taşınma İşlemlerinizi Yapmak Çok kolaydır.

    YanıtlaSil